+48 502 311 505

Cruises for business

Sprawnie zarządzana firma jest jak dobrze prowadzony jacht. Ze sprawną, zgraną i profesjonalną załogą osiągnie zamierzony cel-port, a zespół bez trudu ukończy projekt-rejs.

Każdemu pracodawcy zależy na wydajnym i zgranym zespole wysoko zmotywowanych pracowników.

Nasza oferta dla firm to indywidualnie opracowywane oraz kompleksowo realizowane wyjazdy integracyjne, lojalnościowe, jubileuszowe etc. Ofertę kierujemy przede wszystkim do firm, które osiągnęły rynkowy sukces i zatrudniają wysoko wykwalifikowaną kadrę, o którą chcą zadbać, docenić jej wyniki i energię wkładaną w rozwój firmy, bądź też chcą zacieśnić kontakty z partnerami oraz aktualnymi lub przyszłymi kooperantami. W zależności od budżetu i ilości uczestników możemy równie dobrze spędzić weekend nad zatoką gdańską podziwiając zachód słońca nad legendarnym portem, bądź też rozkoszować się słońcem, turkusowym kolorem wody i leniwą atmosferą Karaibów. Możemy popłynąć motorówką, jachtem lub całą flotyllą katamaranów. Możemy jadać w dobrych restauracjach lub odgrzewać pulpety z puszki na kuchence spirytusowej. Możemy nocować na jachcie lub w pięciogwiazdkowym hotelu ze wszystkimi wymarzonymi wygodami. Wybór pozostawiamy Wam. Wszystko zależy od Waszych chęci i od celu, jakiemu dany wyjazd ma służyć. Z naszej strony zapewniamy wykwalifikowaną kadrę żeglarską, a na specjalne życzenie możemy zaoferować opiekę profesjonalnego trenera biznesowego lub wsparcie psychologa.

Przy opracowywaniu programów imprez wykorzystujemy bezsprzeczne atuty żeglarstwa morskiego jako formy aktywnego wypoczynku i turystyki. Udział w dobrze zorganizowanym rejsie żeglarskim pozostawia niezapomniane wrażenia, których nie zatrze upływ czasu. Pobyt na jachcie umożliwia efektywne kontakty interpersonalne, służy tworzeniu nieformalnych, przyjacielskich więzi w oderwaniu od biurowych obowiązków, w innym otoczeniu i w odmiennych warunkach. Przy wspólnych pracach żeglarskich, z gitarą w ręku przy wieczornym ognisku i ze śpiewem szant na ustach tworzy się klimat pełen nowej, przyjaznej energii.
W zależności od oczekiwań Klientów możemy zorganizować rejsy na różnych akwenach. W Europie są to na przykład okolice słonecznej Chorwacji lub pełnej starożytnych zabytków Grecji. Z miejsc bardziej egzotycznych polecamy Seszele oraz fascynujące Karaiby. By urozmaicić rejs możemy zorganizować nurkowanie, surfing oraz pływanie na skuterach wodnych.
Żeglowanie daje możliwość odwiedzenia wielu ciekawych miejsc i portów. Staramy się opracowywać każdy program tak, by pozwolił poznać to najciekawsze i przeżyć to, co najważniejsze.

Zapewniamy nowoczesne, komfortowe i w pełni bezpieczne jachty. Zatrudniana przez nas kadra doświadczonych kapitanów gwarantuje bezpieczeństwo uczestników oraz daje możliwość stworzenia prawdziwie żeglarskiej atmosfery. Jednorazowo potrafimy obsługiwać grupy do 100 osób, które nie muszą mieć żadnych żeglarskich doświadczeń.
Uczestników naszego rejsu możemy wyposażyć w specjalistyczną odzież (sztormiaki, polary, worki żeglarskie i inne) z logo zleceniodawcy.
Zapraszamy do wspólnych realizacji.

2017 Sail & Travel
created by: montownia.com
Close
Call us +48 502 311 505 lub
subscribe to the newsletter