+48 502 311 505

Lagoon 39

S/Y SUNNY LAGOON
Prezentujemy nasz flagowy katamaran, na którym w sezonie zimowym pływamy pomiędzy karaibskimi wyspami a latem 2018 żeglować będziemy pomiędzy Sardynią i Korsyką w rejonie Cieśniny Bonifacio. Naszą letnią bazą będzie Olbia na Sardynii.

Katamaran SUNNY LAGOON to jednostka z francuskiej stoczni LAGOON. Model LAGOON 39 to wyjątkowy, luksusowy katamaran, który miał swoją premierę w 2013 r. W tej konstrukcji mamy do czynienia z dynamiczną, zdecydowaną linią jachtu, którą podkreślają ostro ścięte pionowe dzioby, zastosowano nowe rozwiązania w układzie takielunku, co przełożyło się na łatwość obsługi całej jednostki. Lagoon 39 jest bardzo eleganckim, bezpiecznym katamaranem. Jednostka przyciąga wzrok nowoczesnym designem.

Kokpit:

Duży wygodny kokpit zaskakuje wielkością w stosunku do rozmiaru katamaranu. Sternik ma dobrą widoczność ze sterówki umieszczonej na prawej burcie. Kabestany zamontowane blisko stanowiska sternika oraz samozwrotna genua umożliwiają obsługę przez jedną osobę. Lagoon 39 to model z najnowszej linii francuskiej stoczni.

Pokład:

Pomiędzy dziobami katamaranu zamontowana jest siatka (trampolina) wraz z materacami. Szerokie półpokłady zapewniają swobodę  komunikacji między rufą a dziobem. Skippera chroni rozkładane bimini. Wokół kokpitu zamontowano markizy przeciwsłoneczne. Na rufie znajdują się żurawiki do pontonu wyposażonego w silnik zaburtowy.

Wnętrze:
Wygodne i komfortowe wnętrze Lagoon 39 jest  niezwykle jasne i oparte na prostych geometrycznych formach jest wykończone szlachetnymi, ciepłymi materiałami najwyższej jakości, które w połączeniu ze stonowanymi odcieniami tkanin podkreślają harmonię jachtu. Wyraźne horyzontalne linie nadające charakter całemu kadłubowi rozciągają się płynnie wzdłuż pokładu, wymagając efekt przestrzeni i lekkości. Charakterystyczne, duże panoramiczne okna zapewniają doskonałą widoczność i dostęp naturalnego światła, a jednocześnie chronią przed ostrym słońcem. Jacht posiada 4 duże komfortowe kabiny wraz z łazienkami.


Kabina dziobowa

Kabina rufowa prawa burta

Wszystkie kabiny rozmieszczone w dwóch kadłubach są wyposażone w duże podwójne łóżka, liczne szafki i schowki oraz prywatną łazienkę z oddzielnym prysznicem. Dzięki licznym otwieranym lukom oraz bulajom kabiny są idealnie doświetlone i mają zapewnioną znakomitą wentylację.


Kabina rufowa lewa burta

Mesa

Salon z otwartą kuchnią, niezależnie od wersji jachtu, znajduje się na głównym pokładzie i jest skąpany w świetle, a ze znajdującej się na tym samym poziomie sterówki można bezpiecznie kontrolować żeglugę. Duże panoramiczne okna zapewniają doskonałą widoczność.


Kambuz

Mesa

Przestrzeń życiowa jachtu to obszerna, przestronna mesa i bardzo wygodny kambuz wyposażony w 3 palnikową kuchenkę gazową wraz z piekarnikiem oraz kuchenkę mikrofalową. Do przechowywania świeżych produktów oraz chłodnych napoi służą dwie lodówki.

 

Wyposażenie nawigacyjne:
– Chartploter Ramarine E- 80 w kokpicie
– AIS
– Radio VHF DSC
– Telefon satelitarny Inmarsat
– Echosonda
– Log
– Wiatromierz
– Autopilot

 

Wygodne i funkcjonalne stanowisko nawigacyjne wyposażone w nowoczesną elektronikę nawigacyjną firmy Raymarine.

 

Długość: 11,74 m
Szerokość: 6,79 m
Zanurzenie: 1,21 m
Masa całkowita: 11673 Kg
Zbiornik paliwa: 2X200 L
Zbiorniki wody: 600 L
Silnik: 2X40 hp
Powierzchnia ożaglowania: 70 m2

 

Plan zabudowy:

OFERTA SPECJALNA REZERWUJ
2017 Sail & Travel
created by: montownia.com
Zamknij
Zadzwoń do nas +48 502 311 505 lub
zapisz się do newslettera